שתף |

בודפשט עם ילדים

בודפשט עם ילדים
בודפשט, בירת הונגריה היא אחת מערי הבירה היפות ביותר באירופה, ומציעה שלל אתרים ואטרקציות לכולם. גם לילדים לא חסר מה לעשות בעיר היפה והקסומה הזו, וטיול לבודפשט עם כל המשפחה, מבטיח הנאה גם לצעירים שבחבורה

להלן מידע על אתרים מומלצים לבילוי עם הילדים בבודפשט:

גן החיות בבודפשט

גן החיות של בודפשט מכיל כאלפיים זנים ומינים של בעלי חיים החל מהסוואנה באפריקה וכלה בים הארקטי. לכל בעל חיים נבנתה סביבה הדומה לסביבתו המקורית, כמו אזורים מדבריים, חוף ים קטן, אגמים, מערות ועוד. הגן שופע צמחייה ועצים והטיול הוא מענג לכל המשפחה.

פארק השעשועים וידאם

זהו לונה פארק מקסים בן מאה וחמישים שנה ובו מתקנים רבים ביותר, חדשים ומשוכללים, כמו רכבת שדים, מחט חלל, ואפילו קרוסלה שנבנתה בשנת 1906 ועדין פעילה ובטוחה מאד.

ארמון הנפלאות

זוהי משחקייה מקסימה בה יכולים הילדים לבצע ניסויים מדעים תוך כדי משחק, המאפשרים הבנת חוקי הפיזיקה והטבע בצורה כיפית. גם המבוגרים יכולים לשאוב הנאה רבה מביקור במקום זה.

מערות נסתרות

בבודפשט ישנן שתי מערות נטיפים מקסימות- מערת פאלבולדי ומערת סמלוהדי. אלו מערות כדולות עם נטיפים בצורות מענייניות מאד שהתהוו במהלך השנים. המסלול במערת פאלבולדי כולל גם טיפוס במדרגות ואף בסולם, ולא מתאים לגיל הרך.

הטרופיקריום של בודפשט

טרופיקריום הוא אקווריום ענק ומקסים. לחובבי עולם המים מומלץ לבקר בו ולצפות בכרישים, גדים טרופיים בצבעים מרהיבים, וחוויה כוללת מקסימה, הן לילדים, והן למבוגרים.

הפלנטריום של בודפשט

הפלנטריום נמצא תיאטרון לייזר ובו מתקיימים מופעים מרשימים של לייזר, הממחישים למבקרים משגים מעולם הכוכבים והשמיים, והיקום בכלל. התצוגה מלווה במוזיקת רקע של פינק פלויד, להקת קווין, מדונה ואחרים, ומאפשרת גם צפייה ישירה בכוכבים השונים.

מוזיאון התחבורה של בודפשט

במוזיאון זה נמצא אוסף ענק של כלי תחבורה לאורך ההסטוריה. במקום בולטת תצוגת דגמי רכבות מרהיבות ורבות, ומומלץ להקדיש לסיור במוזיאון זה מספר שעות, מאחר ומדובר על ריבוי יוצא דופן במיוחד של כלי תחבורה שונים ומעניינים.

טיולי אופניים בבודפשט

בבודפשט ניתן לשכור אופניים ולדווש להנאתכם עם הילדים במסלולים מיוחדים לרוכבי אופניים. בבודפשט ישנם שבילים לרוכבי אופניים שאורכם הכולל הוא שלוש מאות קילומטרים, והמסלולים מקיפים את הפארק העירוני, הפארק באי מרגרט, גבעת בודה ועוד.

רכיבה על סוסים בבודפשט

בבודפשט ישנם מספר בתי ספר לרכיבה, המאפשרים לקיחת שיעורים בודדים ברכיבה, או סיור בעיר באמצעות כרכרה הרתומה לסוסים, כמו בימים עברו. זוהי חוויה מענגת, וגם דרך נעימה לתור את העיר.

למידע נוסף על בודפשט

להזמנה אונליין: טיסות לבודפשט

דילים לבודפשט
מידע על חבילות נופש (מלון וטיסה) ומידע שימושי לתכנון החופשה שלכם.

אטרקציות בבודפשט
האתרים והפעילויות שחבל להחמיץ בבודפשט

תחבורה בבודפשט
גישה נוחה לשפע האטרקציות שמציעה העיר

מסעדות בבודפשט
האוכל ההונגרי ידוע כמשובח –מה כדאי לנסות ואיפה

קניות בבודפשט
בבודפשט שלל אפשרויות לשופינג מושלם ומהנה

מזג האוויר בבודפשט
מה לארוז? מזג אוויר בבודפשט

מוזיאונים בבודפשט
אל תפספסו ביקור באחד המוזיאונים בבודפשט