שתף |

מזג אוויר בגרמניה

מזג אוויר בגרמניה

מידע על מזג האוויר בגרמניה


גרמניה היא יעד נפלא לטייל בו, אולם בחלקים מסוימים בה יש להתחשב בעונות השנה, במיוחד בחורף שבחלק מן הערים הוא קר מאד. ניתן לטייל בגרמניה בחורף, אם תצטיידו בהתאם, ותדעו מראש מה מצפה לכם.

להלן מדריך שימושי לגבי מזג אויר בגרמניה:

מזג אוויר בברלין


ברלין היא עיר אידיאלית לטיולים, ממש כל השנה מזג האוויר בה הוא נוח להפליא, החורף קר, אולם לא מדי, הקיץ חם, אולם לא מדי, והימים נעימים מאד לטיולים.
בעונת החורף קר, אולם לא באופן קיצוני, והטמפרטורה הנמוכה ביותר היא בחודש ינואר, אז היא יורדת לכשלוש מעלות מתחת לאפס. בקיץ עומדת הטמפרטורה בחודש אוגוסט על כעשרים ושלוש מעלות ביום, אולם חשוב להצטייד בבגדים ארוכים, מאחר ובערב הטמפרטורה צונחת משמעותית. באביב ובסתיו קריר, אולם מושלם לטיולים, ובסך הכל, על אף הקור החורפי, ברלין מושלמת לטיולים לאורך כל השנה. זכרו להצטייד בבגדים חמים גם בחודשי הקיץ.

מזג האוויר במינכן


לרוב, מזג האוויר בעיר זו הוא נעים מאד. מאחר והיא נמצאת בחלקה הדרומי של גרמניה, נהנית מינכן מסתיו וקיץ נעימים במיוחד למטייל. החורף במינכן לעומת זאת, הוא קר מאד. חודש ינואר הוא החודש הקר ביותר בשנה במינכן, והטמפרטורות עומדות על כחמש מעלות מתחת לאפס. גם שלגים אינם מחזה נדיר בעונת החורף. לעומת זאת, החודשים יולי ואוגוסט הם החודשים החמים ביותר בשנה, והטמפרטורה יכולה לנסוק עד לשלושים מעלות- חם לכל הדעות. בקיץ צפויות לעתים גם סופות רעמים וברקים.

מזג אוויר בפרנקפורט


פרנקפורט היא עיר קרירה למדי, ולמבקרים בה בחורף יש לקחת זאת בחשבון. יחד עם זאת, המטיילים באביב ובקיץ ייהנו ממזג אוויר פשוט מושלם לטיולים. יש לקחת בחשבון כי פרנקפורט היא עיר גשומה, גם בקיץ, ולהצטייד במטריה או מעיל גשם, בכל עונה בה אתם בוחרים לטייל בה.
החודש הקר ביותר בפרנקפורט הוא ינואר, אז עומדות הטמפרטורות על כמעלה אחת מתחת לאפס. החודש החם ביותר בפרנקפורט הוא אוגוסט, אז הטמפרטורה עולה לכעשרים וחמש מעלות, אולם כאמור, יש לזכור כי ייתכנו בה סופות רעמים ואף גשמים.
ממוצע ימי הגשמים לכל אורך השנה הוא כעשרה ימים בחודש, גם באביב ובקיץ, ובחורף ייתכנו שלגים.
למטיילים בגרמניה מומלץ להצטייד במטריה ומעיל גשם ללא קשר לעונת השנה, וכן נעליים סגורות מתאימות. בחודשי החורף יש לקחת בחשבון רוחות ערות, ולהצטייד בגופיות חמות, מעיל הולם, מגפיים, כפפות כובע וצעיף. על אף הקור העז, המאפיין חלק מערי גרמניה, טיול חורפי יכול להיות חוויה של ממש. האוויר הצח, הרחובות הנוצצים, במיוחד בתקופת החגים הנוצריים וחלונות הראווה היפים הם פשוט חגיגה לעיניים.
בקיץ מומלץ לחבוש כובע, גם אם הימים לא תמיד חמים, נעלי הליכה נוחות, וחולצות או כסות ארוכה לשעות הערב, כולל מעיל קל.

 

למידע נוסף על גרמניה

להזמנת כרטיסי טיסה לגרמניה אונליין:

טיסות לברלין
טיסות למינכן
טיסות לפרנקפורט

תחבורה בגרמניה
כל האמצעים הנוחים להגיע לגרמניה ולנוע בתוכה

קניות בגרמניה
בגרמניה שלל אפשרויות לשופינג מושלם!

מסעדות בגרמניה
הטעם של גרמניה, המלצות טעימות במיוחד

מוזיאונים בגרמניה
מוזיאונים בגרמניה שחובה לבקר בהם

גרמניה עם ילדים
תכנון טיול מושלם עם ילדים בגרמניה

אטרקציות בגרמניה
האטרקציות בגרמניה שלא תרצו לפספס