שתף |

שוויץ עם ילדים

שוויץ עם ילדים

מידע וטיפים על חופשה בציריך וג'נבה עם ילדים


שוויץ היא ארץ נפלאה לטייל בה עם ילדים, במיוחד כאלו שמעדיפים פעילויות אחרות ומסלולי טיולים שונים על קניונים. אתרים רבים ברחבי שוויץ עושים את המרב על מנת למשוך אליהם משפחות עם ילדים, זאת הסיבה שכמעט בכל מקום ברחבי המדינה מאורגנות פעילויות עם ילדים. בשוויץ נהוג לתת תו איכות מיוחד, המכונה families welcomes לאתרי תיירות שונים בהם יש אטרקציות מיוחדות לילדים בני כל הגילאים. בעלי אתרים עושים מאמצים רבים על מנת לזכות בתו איכות זה.


מה עושים עם הילדים בשוויץ?

עלייה ברכבל אל גג העולם במרכז שוויץ

עליה ברכבל היא חוויה מסעירה לכל אדם בכל גיל, על אחת כמה וכמה לילדים צעירים. הרכבלים באתרי הסקי המפורסמים של שוויץ מחדשים את פעילותם במהלך חודשי הקיץ, לאחר מנוחה קצרה באביב. זוהי ההזדמנות הטובה ביותר לצאת למסלולי טיול בהרים הגבוהים ולהגיע לתצפיות ממש על גג העולם.

עלייה אל פסגת טיטליס

פסגת טיטליס, המתנשאת לגובה של 3,020 מטר, היא אחת מפסגות ההרים הגבוהות ביותר במרכז שוויץ אליה ניתן להגיע ברכבל. ברגע שהגעתם לפסגה תבחינו בנוף פנורמי משגע, פסגות ההרים המושלגות בכל עונות השנה של האלפים הברניים, מישור מלא בערים ובכפרים ציוריים ואגמים רבים. אל תשכחו להצטייד בבגדים חמים, היות ובפסגה קר מאוד גם בימי הקיץ. 
בפסגת ההר נמצאת מערת קרח באורך של 150 מטר, והיא ממוקמת 20 מטר מתחת לקרחון. המערה מוארת בשלל צבעים והכניסה אליה היא ללא תשלום. באמצעות רכב נוסף המכונה Ice Flyer תוכלו להגיע אל פארק הקרחון ולגלוש במדרון עם אביזרים שונים כמו אבובים. מסוע יחזיר אתכם ואת ילדיכם לסיבובים נוספים, כי פשוט לא תרצו להפסיק. התשלום לרכבל כולל גם את הגלישה בפארק הקרחון.

העיירה אנגלברג – לאוהבי הפעילות

עיירת הסקי אנגלברג השוכנת בעמק למרגלות הטיטליס, מציעה מגוון רחב של מסלולי טיול משגעים כולל מסלולי טיול אתגריים לבני הנוער, המכונים ויה פראטה. מסלולי הטיול הללו כוללים דרכים בהם יש להיעזר בכבלי מתכת, חבלים, גשרים וסולמות, שהורכבו במקום במיוחד למטיילים השונים, ומאובטחים בעזרת ציוד מיוחד אותו ניתן לשכור בעיירה.
אל המסלולים הללו ניתן להגיע באמצעות שלושה רכבלים, ומומלץ להיעזר במדריך טיפוס מוסמך. מסלולי הטיול הללו מתאימים לילדים מגיל 8 והם בנויים ברמת קושי שונה. יש להתייעץ גם המדריכים לגבי רמת הקושי המתאימה למשפחתכם.

אטרקציות על פסגת פילטוס

שביל הדרקון – שביל זה הוא למעשה שביל הליכה החצוב בסלע, שבו יש איורים רבים המתארים אגדות סביב ההר פילטוס, המתייחסות אל הדרקון שחי על ההר. אורך המסלול 500 מטר, הוא מתחיל ומסתיים במלון Pilatus klum.
מגלשות הרים – זהו מסלול של מגלשות הרים באורך של 1,350 מטרים של הנאה צרופה וכיף. הגלישה מתבצעת על מזחלת מיוחדת בה ניתן לשלוט בעזרת בלמים על מהירות הגלישה. מסלולי גלישת ההרים פועלים בין החודשים מאי – אוקטובר ורק בימים ללא גשם.
פארק החבלים – גשרים תלויים בין עצים ובהם 5 מסלולי טיולים לילדים ולמבוגרים אמיצים במיוחד. כל מסלול מתאים לילדים בגילאים שונים.


למידע נוסף על שוויץ

מסעדות בשוויץ
מגוון של טעמים בשוויץ – החל ממסעדות יוקרה מומלצות ועד פשוטות וטובות.

מזג אוויר בשוויץ
הפתעות זה כיף, כשהן נעימות... כדי להימנע מעוגמת נפש – בדקו את מזג האוויר בשוויץ.

מלונות בשוויץ
אפשרויות לינה מרובות בשוויץ – איפה הכי מומלץ להתארח.

מוזיאונים בשוויץ 
מוזיאונים מומלצים בשוויץ, איפה הכי מעניין לבלות?

אטרקציות בשוויץ
כל כך הרבה אטרקציות יש בשוויץ, רק תבחרו מהן!

קניות בשוויץ
שוויץ היפה מציעה אין-ספור אופציות לשופינג מוצלח.

תחבורה בשוויץ
תחבורה ציבורית בשוויץ – כל הדרכים להגיע ממקום למקום במדינה ההררית.