שתף |

מזג האויר בלונדון

מזג האויר בלונדון


לונדון – מזג אויר בכל עונות השנה

מזג האוויר של לונדון, הידוע לשמצה, כולל ימים אפרוריים וגשומים במיוחד. טיול בלונדון יכול להיות רצוף בגשמים מקומיים קלים, או מנגד, בגשמים כבדים במיוחד. השמיים האפרוריים של העיר, הנראים, לעיתים, כחלק בלתי נפרד מנופיה של לונדון, אינם תמיד מרמזים על הגשמים הצפויים, אולם מקנים לעיר אווירה מיוחדת במינה. מקומות רבים בעיר מציעים מחסה מפני הגשמים, העשויים להגיע בפתאומיות, ולכן, ביקור בעיר בחודשי החורף בהחלט אפשרי ואף מהנה. מזג אויר בלונדון דורש הערכות ותכנון מדוקדק, אולם, ככזה שעשוי להפתיע לא אחת, דורש גם הסתגלות ומציאתם של פתרונות חלופיים.

מזג האוויר של לונדון


מזג האויר בלונדון בחודשי הקיץ

מזג אויר בלונדון בתקופת חודשי הקיץ, בין החודשים יוני לאוגוסט, נעים וממוזג בדרך כלל וכולל ימים מעטים של גשם. הטמפרטורות הנוחות בחודשי הקיץ בעיר, מושכות אל לונדון תיירים רבים, המבקשים ליהנות ממזג אוויר ממוזג ונוח, יחסית. למרות הטמפרטורות הקיצוניות, שנמדדו בעיר בחודשי הקיץ, בשנים האחרונות, ממוצע הטמפרטורות בחודשי הקיץ נחשב נוח במיוחד ועומד על בין 20 ל – 22 מעלות ביום.

מה ללבוש בקיץ? מומלץ להצטייד בבגדים קלים ואווריריים, אולם כדאי לקחת גם מטריה ומעיל נגד גשם.

מזג האויר בלונדון בחודשי החורף

מזג אויר בלונדון בחודשי החורף, בין החודשים דצמבר לפברואר, כולל כמויות גשם רבות, מזג אוויר סגרירי ואפרורי רוב ימי החורף וטמפרטורות ממוצעות של 7 מעלות ביום. מזג אויר בלונדון בתקופת החורף עשוי להיות קר במיוחד, ולעיתים עשוי אף להפתיע בשלג.

מה ללבוש בחורף? אם אתם מתכננים ביקור בלונדון בתקופת החורף, מומלץ לכם להצטייד בבגדים חמים, במעיל מחמם, בצעיף וכפפות וכמובן גם במטריה. כדי ליהנות מהשלוליות הרבות, שמכסות את העיר בתקופה זו של השנה, הביאו אתכם גם מגפיים מתאימים ונוחים או נעליים גבוהות.

מזג האויר בלונדון בעונות המעבר

מזג אויר בלונדון בעונות המעבר איננו יציב ויכול להפתיע בכל עת. חודשי האביב, החלים בין מרץ למאי, מציעים מזג אויר שאיננו צפוי, העשוי להיות חמים לעיתים וכמה שעות מאוחר יותר להפתיע בגשמים עזים. הטמפרטורה הממוצעת בחודשי האביב נעה בין 11 ל – 15 מעלות ביום, אולם עשויה לצנוח גם מתחת לכך. מזג אויר בלונדון בתקופת הסתיו, שחל בין החודשים ספטמבר לנובמבר, דומה למזג האוויר שבחודשי האביב ומאופיין בעיקרו בחוסר ודאות. כמו באביב, מזג אויר בלונדון בחודשים אלה עשוי להיות חמים ונעים, ובמיוחד בספטמבר, אך גם עשוי להיות קר במיוחד לפתע בחודש נובמבר.

מה ללבוש בעונות המעבר? מזג אויר בלונדון בעונת המעבר דורש הערכות מיוחדת. ולכן, אם אתם מגיעים לביקור בעיר בתקופת הסתיו או האביב מומלץ לכם להצטייד בבגדים חמים קלים וגם בחולצות קצרות. כדאי להצטייד במעיל גשם ובבגדים המאפשרים לכם להתלבש בשכבות, אותן ניתן להסיר כשהטמפרטורות מתחממות.

לונדון – מזג אויר נעים לתיירים

נכון, מזג אויר בלונדון איננו יציב פעמים רבות ועשוי להפתיע בגשמים עזים, אולם לונדון מתאימה לביקור בכל עת, ובתנאי שנערכים לכך בהתאם. ובכל זאת, אם אינכם מעוניינים לשלב בטיולכם גם ימים גשומים במיוחד, התקופה המומלצת לביקור בעיר היא בחודשי הקיץ, אז כמות הגשמים קטנה באופן משמעותי ומזג האוויר נעים ונוח.

למידע נוסף על לונדון

חבילות נופש ללונדון
מידע על דילים (מלון וטיסה) ומידע שימושי לתכנון החופשה שלכם.

תחבורה בלונדון
מתכננים טיסה ללונדון? כדאי שתכירו את אפשרויות התחבורה בעיר ותתכננו את החופשה מראש.

מסעדות בלונדון

לונדון היא ללא ספק מסע קולינרי מרתק לכל מי שיבקר בעיר. בכתבה הזו תמצאו כמה המלצות מעניינות...

קניות בלונדון

אם אתם מתכננים טיסה ללונדון, כדאי שתדעו במדובר ביעד מעולה לחובבי שופינג מכל הסוגים!

מלונות בלונדון
איפה כדאי ללון? בקרו במדריך אל על לקראת הטיסה ללונדון ובחרו את בית המלון המתאים לצרכיכם.

מוזיאונים בלונדון
מידע על מגוון מוזיאונים מומלצים לתיירים ודרכי ההגעה אליהם

לונדון עם הילדים
כל מה שכדאי לדעת בשביל תכנון חופשה בעיר לונדון עם הילדים

אטרקציות בלונדון
מידע על האטרקציות המומלצות בלונדון – לבודדים, לזוגות ולכל המשפחה.


מבצעים והטבות מיוחדות באל על: טיסות ללונדון


מאקו
 המידע בחסות מאקו