שתף |

השכרת רכב בחו"ל - טוס וסע עם אל על

השכרת רכב בחו"ל

אל על מציגה טיפים לבחירת שירותי השכרת רכב בחו"ל

טיפים להשכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב מתאים תתגלה כבחירה בעלת חשיבות רבה בהצלחת החופשה, לכן כדאי לכם לבחור רכב המתאים לצרכיכם ולא לבסס את החלטתכם על שיקולי מחיר ותו לא. ההפרשים בין קבוצות הרכב אינם גדולים במיוחד, אבל ההבדלים בגודל או בתצורה עשויים להיות משמעותיים מאוד.
מומלץ לבצע את ההזמנה מראש ולא לחכות לרגע האחרון, בעיקר אם מדובר במכוניות אוטומטיות, מכוניות מפוארות או מיניוואנים.
בכל מקרה, הזמנה של רכב שכור בחו"ל מתבצעת לפי קבוצות רכב בלבד. דגם הרכב, נפח המנוע, סוג הדלק שהרכב צורך וגודל תא המטען אינם מובטחים מראש. חברות השכרה רכב בחו"ל יכולות להשכיר רכב שהן מגדירות כשווה ערך, או מקבוצה גבוהה יותר.
 בעת לקיחת הרכב השכור בחו"ל, על כל נהג להציג כרטיס אשראי בינלאומי, רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי.
התנאי שמציבות חברות השכרת רכב במרבית המדינות הוא ותק רשיון נהיגה של שנה ומעלה וגיל מינימום – 25. אולם, במדינות מסוימות ניתן לשכור רכבים גם אם גילו של הנהג צעיר יותר, בתוספת תשלום.
רכבים נמסרים לשוכרים עם מיכל דלק מלא וזהו המצב בו יש להחזיר את הרכב עם תום השכירות. שימו לב – החזרת הרכב ללא מיכל דלק מלא עלולה להביא לחיוב מקומי גבוה מאוד. כמו כן, חשוב כי בטרם צאתכם מתחנת ההשכרה תוודאו איזה סוג של דלק הרכב צורך.
יום שכירות הוא 24 שעות, לכן אם הזמנתם את הרכב לשעה מסוימת, יהיה עליכם להקפיד ולהחזירו באותה השעה ביום ההחזרה שהוזמן מראש. אם תאחרו בהחזרת הרכב, אפילו בחצי שעה, תחויבו ביום שכירות מלא לפי התעריף שקבעה חברת ההשכרה, מטבע הדברים יהיה גבוה בהרבה מזה שלפיו שילמתם מראש בארץ.
חשוב לציין בעת הזמנת הרכב את כל המדינות בהן יש בכוונתכם לבקר ולבדוק - האם יש מגבלות כלשהן במסלול הנסיעה.
בכל מקרה של תאונה או של גרימת נזק לרכב, עליכם לדווח לחברת ההשכרה ולמשטרה ולמלא דו"ח תאונה.
למען השקט הנפשי שלכם, חשוב מאוד לוודא אילו ביטוחים כלולים במחיר השכירות. במרבית מדינות אירופה קיימת השתתפות עצמית במקרה נזק או גניבה, שיכולה להגיע אף ל - 2000 יורו. "אופרן הולידיי אוטו" מציעה ביטוח "החזר השתתפות עצמית", המאפשר לרוכש אותו לקבל החזר מלא של סך ההשתתפות העצמית בה חויב על ידי חברת ההשכרה, כל זאת באמצעות "הראל חברה לביטוח". פוליסת הביטוח מכסה מקרי נזק וגניבה כאחד ונמכר במחיר שווה בכל היעדים ולכל קבוצות הרכב בשיעור של 5€ ליום בלבד (7€ ליום לנהגים בגילאי 21-24 ו- 37+).

"אופרן הולידיי אוטו" היא החברה הסיטונאית הגדולה בישראל להשכרת רכב בחו"ל, הוקמה בשנת 1990 ומציעה השכרות רכב בלמעלה מ- 4,000 תחנות במעל 40 מדינות ברחבי העולם. מאז הקמתה, הובילה אופרן מהפכה בשוק השכרת הרכב בישראל, כאשר הייתה הראשונה להציע מוצר ידידותי, הכולל את כל המרכיבים, במחירים שווים לכל נפש ועם תנאי הביטוח המקיפים ביותר הנותנים את התמורה הטובה ביותר.אופרן משמשת כמרכז ההזמנות המזרח-תיכוני והמזרח-אירופאי של Holiday Autos International ברוקר השכרת הרכב הגדול ביותר בעולם. אופרן מפעילה סניפים מצליחים ביוון, קפריסין, צ'כיה, רומניה, בולגריה, הונגריה ועוד. הפילוסופיה העסקית של אופרן הולידיי אוטו היא להצטיין ביעילות, חדשנות, טכנולוגיה ומקצועיות, בשירות בעל ערך ללקוח וביצירת סטנדרטים בינלאומיים אשר יהיו הטובים ביותר בתעשיית השכרת הרכב.


הטיפים בחסות אופרן הולידיי אוטו אופרן הולידיי אוטו