שתף |

קניות בפריז

קניות בפריז

המלצות לקראת שופינג בפריז


פריז מציעה לחובבי הקניות מכל הבא ליד. בתי כלבו, מרכזים מסחריים ושלל חנויות מכל הסוגים והגדלים עומדים הכן כדי לשרת את הבאים בשעריהם.
לצד מקומות מעוצבים ומטופחים למשעי תמצאו גם שוקי פשפשים ומקומות שווים לכל נפש וכיס.

איפה לעשות קניות בפריז?


בפריז תוכלו למצוא כל מוצר שתחפצו בו, כשהדגש הוא על ביגוד והנעלה, תמרוקים וכלי בית מעוצבים. הקניות הטובות והמוצלחות ביותר, במחירים המעניינים ביותר, הן בדרך כלל תוצאה של הרבה עבודת רגליים. כמו בכל מקום בעולם, גם בהקשר של קניות בפריז - כלל חשוב הוא, כמובן, להשוות מחירים בין כמה חנויות.

בתי הכלבו והמרכזים המסחריים מציעים הכל מכל תחת קורת גג אחת ונחשבים למקום מעולה בשביל שופינג בפריז. המחירים אינם גבוהים מאוד אך בהחלט לא נכללים בקטגוריית ה"מציאות". מכירות חיסול ומכירות מיוחדות מתקיימות בעיקר בינואר, אחרי חג המולד, וביולי, אז מתחילות מכירות החיסול של הקיץ.

בשדרות אוסמן (Boulevard Haussmann) שליד האופרה גרנייה מצויים בתי הכלבו הגדולים. אם אתם מחפשים אופנה עילית או רשתות אופנה גדולות, חפשו באזור שדרת שאנז אליזה (Avenue de Champs-Élysées) וב-Avenue Montaigne הסמוכה אליה, ברחוב Faubourg Saint-Honoré שברובע השמיני או בחנויות שמסביב לכיכר ונדום (Place Vendôme) שליד הלובר (שם מרוכזות חנויות תכשיטים).

ברובע המארה תוכלו למצוא ריכוז של בוטיקים, גלריות וחנויות אמנות, ברובע הלטיני נמצא הריכוז העיקרי של חנויות ספרים, דיסקים ואופנה צעירה. למחפשי מציאות זולות מומלץ להתמקד באזור מונמרטר.

למידע נוסף על פריז

דילים לפריז
מידע על חבילות נופש (מלון וטיסה) ומידע שימושי לתכנון החופשה שלכם.

אוכל ושתיה בבירה הצרפתית: מסעדות בפריז

מידע על אפשרויות הלינה בעיר: מלונות בפריז

הסבר על אמצעי התחבורה בעיר: תחבורה בפריז

נופש לכל המשפחה: פריז עם ילדים

אתרי תיירות במומלץ לפקוד: אטרקציות בפריז

מידע על שדות התעופה: פריז - שדות תעופה ודרכי הגעה

מידע על העונות השונות של השנה: פריז - מזג אויר ואקלים


לבדיקת תחזית מזג האויר העדכנית בפריז, לקראת הטיסה: תחזית מזג האוויר


מבצעים והטבות מיוחדות באל על: טיסות לפריז


המידע באדיבות שיחור, המוציאה לאור מדריכי טיולים לפריז ויעדים נוספים בעולם